Систематизація прочитаних книг - велика проблема. Раніше я користувався для цього calibre, але використовувати її лиш для того, щоб іноді змінити тег якоїсь книги якось непрактично. А от онлайн сервіси - це більш зручно і найкращим, на мою думку - є Goodreads.

Взагалі ця сама систематизація відбувається за допомогою так званих книжкових поличок, яких спочатку всього три: прочитав, хочу прочитати, читаю. Потім ви можете додавати ще й свої: наприклад розподілити книги за жанрами, чи ще якось. Підказка: якщо ви прочитали книгу, то відразу оцінюйте її, тоді книга автоматично буде відображатись у прочитаних книгах і треба буде вручну додавати її туди.
Читати далі )

Іноді після важкого дня хочеться поставити собі чайку, увімкнути якийсь нехитрий і простий фільм чи серіал, щоб відпочив мозок після абсурду, дурниць та такого іншого, який виливається на голову протягом дня. Але поки ще ті фільми кожного разу шукати. Найкраще - це знайти один довгенький дитячий мультсеріал і дивитись собі, згадуючи дитинство.
Отож, нещодавно знайшов такий - Rabbids Invasion про пригоди трохи божевільних кроликів. Якраз те, що треба, щоб розслабитись. Хоча й перекладу українською немає цього мультсеріалу, але він є англійською, та й то там нечасто відбуваються діалоги. Ще непоганий з цієї ж опери - Завойовник Зім про намагання бравого іркенського завойовника підкорити Землю. Але цей мультсеріал вже більш серйозний, оскільки мета - висміяти реалії сучсвіту. Ну і варто відзначити гарний переклад українською.
Tags:

Duolingo

16/4/14 17:22
Продовжую вивчати іспанську за допомогою цього чудового та ще й безкоштовного сервісу. Є там така штука як визначення мовного рівня. На днях пройшов цей тест і моя оцінка виявилась жалюгідною - 1.44/5.00, зважаючи на те, що мову я вчу ще з вересня. Але проблема полягає в тому, що пар у нас було надзвичайно мало - 1 на тиждень, саме тому й змушений ще сам щось вчити за допомогою інтернет засобів. Можливо у третьому триместрі збільшать кількість годин. А поки що думаю так кожного місяця проходити цей тест для порівняння знань.
Цю книгу можна назвати пригодницькою. Вона відображає розвиток людських взаємовідносин на ізольованому острові. Дехто каже, що це розвиток суспільства - у мініатюрі. В принципі з цим можна погодитись. На острові було кілька протилежних груп людей, які вели боротьбу один з одним. Це група британців, які символізували собою колоністів, що зневажливо ставились до чорних таїтян та група таких собі пацифістів, які боролись за права цих чорних ну і остання група - самі таїтяни. Спочатку всі вони жили досить мирно, але як і в кожній ізольованій групі між ними виникають конфлікти за ресурси і почалась кровопролитні сутички, якщо не ціла війна із її жахами (наприклад, відрізання голови вбитим ворогам).
Щодо передісторії, то на одному британському кораблі відбувся бунт і вбито капітана, бунтівникам загрожує смертна кара, тому вони вирішують висадитись на якому безлюдному острові та доживати там віку, також вони по дорозі запливають на Таїті поповнити запаси і беруть кількох остров’ян та жінок разом із собою.
Отже, цим романом Мерль засуджує будь-яке насильство, але разом із тим він роздумує про те, а чи справедливо тим самим насиллям зупинити насилля (чи правда, що добро має бути з кулаками).
В кінці роману, то можна сказати, що шторм об’єднує Парселла й Тетаїті і вони миряться і живуть довго і щасливо. Принаймні, можна зробити такий висновок, але хто зна, що може трапитись надалі. Можливо між ними знову трапиться якийсь конфлікт і вони повбивають один одного.
Зараз дуже популярно порівнювати Путіна та його дії із діями Фюрера Великої Німеччини.
http://www.radiosvoboda.org/content/article/25307614.html
Наскільки я знаю нацисти теж вивозили різні культурні цінності з окупованих територій.
Взагалі останнім часом почав слухати лише фольк музику різних країн. А особливо подобається фольк музика країн Скандинавії. Отже найперше я якось знайшов такий гурт як Garmarna. Потім за допомогою рекомендацій в Last.fm познаходив ще кілька непоганих гуртів: Gjallarhorn (до речі, є ще український гурт з такою самою назвою, дивіться не переплутайте); Valravn; Vasen.
Посилання ведуть на сервіс Grooveshark, де можна безкоштовно послухати пісні вищеназваних гуртів. 
Одне видавництво вирішило на знак протесту проти мовних спекуляцій видати книгу російською. ЗМІ так і пишуть про це. Непогана реклама цьому видавництву. Обіцяють видати цю саму книгу ще й українською, а потім якби ще й порівняли продажі.
Прочитав нещодавно книгу Володимира Дмитренка про імператорів Тіберія, Калігулу та Клавдія. Цікаве чтиво. Варто відзначити, що всі ілюстрації у цій книзі - це зображення монет часів відповідного імператора. Можна стверджувати, на той час це було непоганим засобом пропаганди серед населення - певно через широку доступність в побуті.
Наприклад, Калігула після приходу до влади вшанував своїх родичів, які були страчені за часів попереднього імператора - Тіберія саме випуском монет із їхніми зображеннями. Клавдій - випускав монети із своїм зображенням та зображенням свого батька (видатного полководця), щоб нагадати значимість свого роду.
Треба буде ще почитати спеціалізовану літературу з цього питання. 
https://www.youtube.com/user/ButterflySpanishola Непоганий Youtube канал з вивчення іспанської мови якоїсь Анни. Але знову ж таки треба знати трохи англійську, оскільки саме вона використовується як робоча. Відео викладаються в середньому кілька разів на місяців, що трохи засмучує, оскільки матеріал корисний, а головне пояснюється дуже просто і легко, так би мовити на пальцях.
Подивився учора фільм п’ятнадцятирічної давності про антрополога Ітана Пауелла, який жив у Африці з мавпами, але це передісторія, адже за сюжетом, професор потрапляє до в’язниці за скоєння вбивства. Його визнають божевільним, і університет, у якому працював він працював відправляє до нього психолога. Цей молодий лікар намагається розговорити Ітана та допомогти йому, адже цей випадок може вплинути на кар’єру.
Доволі цікава філософія фільму: про знаходження справжнього себе, про жорстокість людей у відношенні до природи, ілюзію свободи в сучсвіті. Загалом, кінострічка служить джерелом для роздумів.
Tags:

Кріспіан Девідсон і його подруга Ерін відправляються на сімейну вечірку в заміський маєток, що належить батькам хлопця. Однак насолодитися спілкуванням з родичами не вдається нікому. У будинок вриваються декілька маніяків у звіриних масках, мета яких - винищити всіх присутніх. Але лиходії явно не розраховували на те, що Ерін володіє не тільки інстинктом самозбереження, а й досвідом виживання в екстремальних умовах...
На IMDb справедливо зазначили в списку жанрів, окрім жахів та трилеру ще й комедію, бо багато моментів справді викликають лише сміх (чи може, то в когось щось не так з головою, якщо смішно від людських страждань). Хай там як, у кінострічці є все, що треба фільму жахів: несподівані появи маніяків супроводжуються різкими звуками, море крові та жорстоких вбивств. Хоча й майже всі вбивства дуже однотипні, але й з деякими винятками (як наприклад вбивство блендером). Ну а загалом, як то кажуть разок подивитись можна.


Як на мене, то причина цих всіх вбивств трохи банальна (спадщина), можна було б щось оригінальніше придумати. Щодо кінцівки, то трохи незрозуміло чи вижила головна героїня чи ні, це вже залишається на уяву глядача.

Tags:

В майбутньому людство буде таке ж саме як і зараз: керуватиметься жадобою наживи.
Так само будуть ті ж самі проблеми: голод, хвороби, бідність. Лише трохи більші масштаби.

Світляк — науково-фантастичний серіал про життя в XXVI столітті, коли людство вийде за межі планети Земля та колонізує інші планети. Основною відмінністю від інших науково-фантастичних серіалів є те, що тут немає тих дурнуватих інопланетних рас. Найважливішою подією тих часів була війна Альянсу проти прихильників незалежності. Альянс — щось, на кшталт, глобальної держави, яка включає не одну планету, а цілу Галактику. Ну і їхні противники — виступали за незалежність кожної планети. Війна закінчилась перемогою Альянсу. Але найбільш міцна влада Альянсу присутня лише на центральних планетах Галактики. Планети ж периферії більш самостійні, хоча й знаходяться під формальною владою центру. І також ці планети зачасту мають дикунські звичаї, з точки зору головних героїв і стають центром подій серіалу.

Читати далі )
Tags:
Колись дуже давно чув про екранізування Вія. Оце тільки но зайшов на сайт місцевого кінотеатру - виявляється він вже в прокаті. Подивився трейлер - все, що знову так епічно та вражаюче навіть з’явилась думка: може піти подивитись. Але цю невелику душевну слабкість було зараз же подолано. Трейлери й для того робляться такими класними, щоб заманити глядача до кінотеатру і в більшості випадків фільм не такий гарний як у трейлері. По-друге знову запхали те 3D - певно, що задля грошей, адже як всім відомо фільми в 3D майже вдвічі дорожчі ніж звичайні. І звісно ж по-третє - немає дубляжу українською (для мене це надзвичайно важливо). Наприклад, Любомир Левицький, коли знімав фільм Ломбард, то знімав його російською мовою, але в прокат вийшов українською. Саме тому я не дивитимусь Вія в 3D.
Tags:

Duolingo

30/1/14 17:39
Duolingo - непоганий сервіс для вивчення мов (іспанської, французької, німецької, італійської, португальської). Але для їх вивчення необхідно знати англійську. Отож, якщо ви хоча б на шкільному рівні знаєте англійську, то користування цим сервісом не створить для вас проблем, але й також можна згадати англійську та трохи вивчити нову мову. Звісно, вивчити мову за допомогою лише цього сервісу неможливо, але базу для подальшого вивчення вам забезпечено.
Що дуже добре - доступ повністю безкоштовний та немає реклами. Навчання полягає у проходженні певної теми. А для закріплення в пам'яті нової лексики вам пропонуються різноманітні тести, за які даються очки та нагороди. Також є безкоштовні додатки для iOS та Android.
Tags:
Почавши дивитись новий серіал, вирішив що це погана ідея взагалі дивитись серіали краще вже дивитись фільми. В серіалах так страшенно затягують те, що можна було вмістити в значно коротший проміжок часу. Аж моторошно стає яку кількість часу тратиш на ці серіали. Краще почитати книгу, чесне слово. Так і надалі робитиму.
Щодо самого серіалу Загублені. Взагалі спокусився на такі класні відгуки про нього, мало не культовим його обзивали, а насправді він трохи інший. Отож, очікував я класної робінзонади із нудним показом як треба виживати на безлюдному острові, як орієнтуватись в місцевості, де шукати поживу, воду, як обрати місце проживання і таке інше (якщо на те діло пішло краще вже подивитись документальні фільми про таке). Так от зняли просто гостросюжетну картину зі багатьма всілякими інтригами і купою таємниць, сюжетних ліній та видовищ, які звісно ж дуже і дуже цікаво дізнатись. Загалом якщо оцінювати як пригодницький серіал - то більш-менш, дивитись можна.
І ще мене зацікавило таке питання: якщо за сценарієм головних персонажів (тобто про яких хоч трохи розповідається в серіалі) - десяток - півтора, то навіщо сценаристам було після авіакатастрофи "залишати живими" аж 40 з лишком людей. Для масовки вони там чи що. Чи можливо про них розповідатиметься в наступних сезонах?
А зараз краще прочитаю сюжет весь, щоб задовольнити цікавість і ніколи більше не дивитимусь його.
Tags:
Черчілль у своїх мемуарах писав про те, що Іспанія не брала участі у WWII на боці Німеччини та Італії, хоча ці країни допомогли у Громадянській війні. Франко лиш думав про свій народ та його інтереси, і не хотів щоб обескровлений народ брав участь у цій війні. Обзиває його тираном з обмеженими поглядами і таке інше. В мене виникає питання: а що ще має робити лідер держави як не думати про свій народ та національні інтереси? (Т. II ч. II глава 11; можна знайти в мережі).
Добрі іноземні шпигуни приїжджають до найрозвиненішої та найдемократичнішої та найпрекраснішої держави у світі з метою провести операцію "Хаос" - встановити перманентний глобальний мир, в результаті світ буде прекрасний як квіти.
Здається ж і книга покликана критикувати сучустрій Америки, показати його стереотипність (яка впізнається за різними дурнуватими фільмами), його огидність, бруд і таке інше. Це все спостерігається на протязі книги. Але є одне велике але - після прочитання книги до кінця створюється відчуття наче тільки но подивився черговий стереотипний американський фільм, який і важко ним назвати. Хоча може все так і задумано.
Зайдеш отак на сайт МЗС. Кожара останнім часом хіба що телефоном розмовляє із головами МЗС інших країн (Британії, Швеції, Нідерландів, Німеччини). А зустрічі проводять заступники. І звісно ж всі наголошують на мирного врегулюванні конфлікту - тобто нічого конкретного ніхто не пропонує.

Іноземним дипломатам надали детальну інформацію щодо ситуації, яка склалась в країні (згідно з МЗС України).

Profile

thatsomeone

April 2015

S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19 202122232425
2627282930  

Syndicate

RSS Atom
Page generated 21/9/17 14:12

Прочитав/подивився


Thatsomeone's book recommendations, liked quotes, book clubs, book trivia, book lists (read shelf)

trakt.tv

Expand Cut Tags

No cut tags